Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Sijos

Sija – tai jungiamasis konstrukcinis elementas. Tradicinėje statyboje kaip konstrukciniai laikantieji elementai būdavo naudojamos medienos masyvo sijos ar tašai. Ilgainiui, pažangių gamybos technologijų dėka, statybų rinkoje vis solidžiau įsitvirtino dvitėjinės sijos ir metalinės sijos.

Dvitėjinė sija garantuoja konstrukcijos stabilumą, geriau atlaiko apkrovas, smūgius, gniuždymą. Apšiltinta dvitėjinė sija žymiai šiltesnė nei tradicinė medienos masyvo sija. Be to, pažangios dvitėjinės ir metalinės sijos yra lengvesnės, tvirtesnės, turi didelę laikomąją galią (galimi ilgesni atstumai tarp atramų), tikslesnių matmenų, patogios formos, kuri gali tapti ir dekoratyviniu statinio elementu. Dvitėjinės sijos geriau sulaiko šilumą ir daug paprasčiau bei operatyviau sumontuojamos.

Sijos atrama jai suteikiama tvirtinant siją perdangose specialių laikiklių pagalba ar ant medinių murlotų. Pastatų projektavimo ir statybos darbų įmonė NP5 projektuoja, gamina, prekiauja ir įrengia pažangius jungiamuosius konstrukcinius elementus, asortimente – dvitėjinės sijos, metalinės sijos, steico sijos.

Metalinės sijos parinkimas priklauso nuo kelių veiksnių – pastato projekto, konstrukcijos, Statybos techninio reglamento bei komercinio, gyvenamojo, visuomeninio, ūkinio statinio lokacijai būdingų ribinių apkrovų. Metalines sijas gaminame iš pažangaus, aukščiausios kokybės plieninio karkaso padengto papildoma antikorozine apsauga.

Sijos kaina

Dvitėjinės sijos kaina ir metalinės sijos kaina vertinama remiantis statybos projekto apimtimi, plotu, medžiagiškumu, išskirtiniais perdangos konstrukciniais sprendimais ir kitais susijusiais veiksniais. Siekiame, kad kiekvienas pastato elementas savo funkcionalumu, inovatyvumu ir medžiagiškumu tarnautų Jums. Norime, kad pasirinkdami mūsų paslaugas, gautumėte ne vien aukščiausios kokybės, rinkoje konkurencingą produktą, tačiau ir patikimą projektavimo, statybų partnerį.

NP5 teikia tiek dalinių statybos darbų paslaugas daugiašaliuose poilsio paskirties pastatų statybos projektuose, tiek poilsio paskirties pastatų statybų priežiūrą generalinio rangovo pozicijoje Šiauliuose, Vilniuje, Kaune ir kituose Lietuvos regionuose. Konsultuojame, tvarkome dokumentaciją ir statybų leidimus, atliekame geodezinius matavimus, projektuojame, vykdome statinių statybą, renovaciją ir rekonstrukciją.

Norėdami sužinoti, kokia Jūsų planuojamo statyti namo ar kito pastato sijų gamybos ir įrengimo kaina, kreipkitės į mus. Kvalifikuoti nekilnojamojo turto specialistai įvertins preliminarią individualaus statybos projekto apimtį, poreikius ir pasiūlys geriausią galimą sprendimą.

Tarptautinė įmonė NP5 siūlo kokybiškų kotedžų statybą Šiauliuose, Vilniuje, Kaune ir kitose Lietuvos teritorijose. Kiekvienam klientui siekiame suteikti efektyvų bendradarbiavimą, naujovišką požiūrį į statybas ir skirti ypatingą dėmesį jo individualaus projekto kokybei. NP5 kainodara paremta skaidrumu, abipusiu pasitikėjimu, o projektai įgyvendinami remiantis tarnaujančios architektūros principais.

Plačiau

 

Rašykite mums