Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Stogas

Stogas yra neatsiejama bet kurio pastato dalis – gyvenamojo namo, daugiabučio, verslo centro, sandėlio, gamybinio cecho. Pagrindinė stogo paskirtis – patikimai apsaugoti statinį nuo kritulių, saulės spindulių, vėjo ir kitų su gamtos stichijomis susijusių reiškinių. Didžiausią įtaką stogo apdailos ir konstrukcijos dėvėjimuisi turi drėgmė, temperatūros svyravimai, įvairūs mechaniniai veiksniai, pavyzdžiui, dūriai, smūgiai, įtempimas, vaikščiojimas ant stogo. Stogo eksploatacijos laiką trumpina ir cheminė įtaka, ultravioletiniai ir infraraudonieji spinduliai. Norint išvengti minimų veiksnių – būtina pasirinkti tinkamus stogo profilius, kokybiškas jų medžiagas, pasitikėti savo darbą išmanančiais statybininkais.

Kitos svarbios stogo funkcijos – estetinė ir izoliacinė. Šiuolaikiniai stogo profilių gamintojai siūlo ypač platų profilio raštų ir spalvų asortimentą. Statinio projekto architektas, dizaineris ar privatus asmuo, savarankiškai įsirengiantis stogą, visuomet gali rinktis, kokia stogo danga yra tinkamiausia ilgalaikė investicija ir geriausiai atspindės poreikius. Ypatingai svarbios ir stogo profilių ir šilumos bei garso izoliacinės savybės –  stogo garso izoliacines savybes nulemia šilumos izoliacijos storis.

Pastatų projektavimo ir statybos darbų įmonės NP5 specialistai dirba su įvairiais rinkos segmentais – privačiu, viešuoju, komerciniu. Konsultuojame stogo dengimo klausimais, projektuojame, atliekame stogo darbus Šiauliuose, Vilniuje ir kituose Lietuvos miestuose. Optimalaus ir funkcionalaus stogo sprendimą pasiūlysime visiems – nuo kartotinių, nedidelių individualių gyvenamųjų namų statybų iki stambaus masto komercinių, visuomeninių, pramoninių pastatų projektų.

Stogo kaina

Stogas savo kaina yra konkurencingas rinkoje. Kaina įprastai nustatoma tuomet, kai parengiamas stogo projektas, stogo tipas (plokščias stogas, sutapdintas stogas, vienšlaitis stogas), įvertinamas jo plotas, nustatoma preliminari statybų projekto trukmė, išrenkamos kokybiškos ilgaamžės gamybinės medžiagos, parenkama įranga, technika ir statybų specialistai. Statybos darbų paklausa rinkoje, konkurencingumas, darbo ypatybės, inovacijų pritaikymas taip pat glaudžiai susiję su galutine projekto sąmata. Tai ilgas procesas, todėl kaina nustatoma kiekvienam statybų projektui individualiai.

NP5 kainodara paremta skaidrumu ir abipusiu pasitikėjimu. Siekiame užtikrinti aukščiausią įmonės paslaugų kokybę ir klientų pasitenkinimo lygį – todėl mūsų klientai moka tik matydami galutinį produktą. Kuriame tokią architektūrą, kuri tarnauja Jums – savo ekologiškumu, estetiškai patrauklia architektūra, tvariomis statybinėmis medžiagomis, tiksliu ir savalaikiu projektu.

Plačiau

 

Rašykite mums