Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Stogo
dengimas

Stogo įrengimas yra vienas svarbiausių statybos darbų. Pagrindinė stogo paskirtis – apsaugoti statinį nuo drėgmės, temperatūros pokyčių, mechaninių ir cheminių pažeidimų, patikimai izoliuoti garsą ir šilumą. Įprastai stogų dengimas vykdomas ištisus metus įvairiuose projektuose – individualių gyvenamųjų namų statybose, komercinių, visuomeninių, pramoninių pastatų statybose.

Stogo dengimo darbai įprastai vykdomi etapais. Pirmiausia paruošiamos ir montuojamos impregnuotos medinės konstrukcijos, montuojama difuzinė plėvelė. Tuomet atliekami stogo dangos montavimo ir apskardinimo darbai, apšiltinamos stogo konstrukcijos, montuojama garo plėvelė. Taip pat įrengiamas stogo ventiliuojamas medinis ar plastikinis pakalimas, gaminama ir montuojama lietaus nuvedimo sistema ir apskardinami kaminai.

Pastatų projektavimo ir statybos darbų įmonė NP5 siūlo visą stogo dengimo paslaugų paketą Šiauliuose, Vilniuje ir kituos Lietuvos miestuose. Pasitelkę ilgametę patirtį, nuolatos atnaujindami gamybinių ir technologinių žinių bazę, mes kryptingai siekiame pasiūlyti geriausią stogų dengimo paslaugą visoje Lietuvoje.

Individualius gyvenamuosius namus, daugiabučius, komercinius pastatus, gamybinius cechus, sandėlius ir kitus statinius statantiems užsakovams – padedame išsirinkti medžiagas, kurios stogo įrengimui tinka geriausiai. Šiuolaikiniai stogo profilių gamintojai siūlo ypač platų profilio raštų ir spalvų asortimentą – projektuotojai ir architektai gali įgyvendinti savo sumanymus ir projektuojamą pastatą paversti ypač estetišku statiniu, kuris darniai įsilieja į landšaftą. Visi stogo profiliai efektyviai izoliuoja garsą ir šilumą, yra tvirti, ilgaamžiai, atitinka aukščiausią energinio efektyvumo A+, A++ klasę.

Stogo dengimo kaina

Stogo dengimo kaina priklauso nuo daugybės veiksnių: pasirinkto stogo techninių parametrų, išsirinktų stogo dangos medžiagų, stogo ploto, projekto trukmės, stogo montavimo darbų prietaisų, įrangos, naudojamų technologijų kainos. Tai daugiasluoksnis procesas, kurį tinkamai įvertins kvalifikuoti statybos specialistai – kiekviename projekte kaina nustatoma individualiai. Siekiame abipusiu pasitikėjimu ir bendradarbiavimu paremtos kainodaros.

Norėdami sužinoti, kokia Jūsų planuojamo statybos projekto stogo dengimo, stogo įrengimo ar kitų darbų kaina, kreipkitės į mus. Kvalifikuoti nekilnojamojo turto specialistai įvertins preliminarią individualaus komercinio ar gyvenamojo pastato statybos projekto apimtį, nustatys galimus sprendimus ir pasiūlys geriausią stogo įrengimo darbų kainą Vilniuje, Šiauliuose ir kituose šalies regionuose.

Plačiau

 

Rašykite mums