Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Stogo
santvaros

Stogo santvaros – reikšminga stogo ir viso pastato konstrukcijos dalis. Pastato stogas turi būti preciziškai tiksliai padengtas, ypač tvirtas, ilgaamžis, atsparus įvairiems oro reiškiniams (lietui, vėjui, sniegui, saulei), smūgiams, mechaniniam ir cheminiam poveikiui ir kitoms apkrovoms. Įrengiant ir dengiant stogą būtina atsižvelgti į daugybę veiksnių, pavyzdžiui, į tai, kad sunkioms dangoms reikia stipresnių konstrukcijų, o kai kurioms – net tvirto ištisinio pakloto.

Pastatų projektavimo ir statybos darbų įmonė NP5 gamina surenkamas stogų santvaras, kurios palengvina stogo dengimo arba atnaujinimo procesus bei užtikrina jo tiesią ir geometriškai teisingą formą. Visos stogo santvaros, stogo karkasai konstruojami remiantis Statybos techniniu reglamentu bei komercinio, gyvenamojo, visuomeninio, ūkinio statinio lokacijai būdingomis ribinėmis apkrovomis.

Stogų santvaros pritaikomos visiems atramų ir sienų tipams. Mūsų lengvųjų plieno konstrukcijų santvaros naudojamos atliekant bendrą stogo renovaciją, statant papildomus aukštus ant esamų konstrukcijų, įrenginėjant stogą ant jau pastatytų atramų ar sienų, rekonstruojant gamyklų, sandėlių, daugiabučių ar kitų statinių stogus. Stogo santvaras gaminame iš aukščiausios kokybės 350-550 MPa tankio konstrukcinio plieno, kuris padengtas papildoma antikorozine apsauga. Taip pat gaminame stogo santvaras iš impregnuotos medienos.

Stogo santvaros kaina

Stogo santvaros kaina priklauso nuo stogo ploto, dengimo tipo, naudojamų gamybos ir statybos technologijų, pasirinkto medžiagiškumo ir kitų susijusių veiksnių. Kiekvienu atveju kvalifikuoti NP5 specialistai stogo santvaros kainą nustato individualiai, atsižvelgdami į specifinius užsakovo poreikius. Stogo santvaras įrengiame ir visais klausimais konsultuojame Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje ir kituose Lietuvos miestuose bei rajonuose.

Bendros stogo įrengimo išlaidos priklauso nuo pasirinkto stogo dangos tipo, stogo laikančiųjų konstrukcijų sudėtingumo, klojamos stogo dangos medžiagų apdorojimo sudėtingumo ir reikalingos įrangos bei laiko kaštų, stogo dangos klojimo ir stogo priedų sumontavimo greičio. Išlaidas stogo įrengimui gali padidinti ir kaina įvairių stogo priedų, pavyzdžiui, tvirtinimo elementų, vėjalenčių, karnizų, lietaus nuvedimo sistemų ir kitų.

Norėdami sužinoti, kokia Jūsų planuojamo statyti namo ar kito pastato stogo įrengimo, stogo santvarų kaina, kreipkitės į mus. Kvalifikuoti nekilnojamojo turto specialistai įvertins preliminarią individualaus statybos projekto apimtį, poreikius ir pasiūlys geriausią galimą sprendimą.

Plačiau

 

Rašykite mums