Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Surenkamos
perdangos

Perdangos – laikančiosios, atititvarinės pastato konstrukcijos – tipo pasirinkimas priklauso nuo pastato konstrukcijos, jo apkrovos lygio, taip pat svarbi planuojama pastato paskirtis – individualus gyvenamasis namas, daugiabutis, ūkinis, komercinis, gamybinis pastatas. Pagal gamybos technologiją perdangos skirstomos į tradicines medinio karkaso, surenkamas ar monolitines gelžbetonines perdangas, plienines, kompleksines perdangas. Monolitinės gelžbetoninės perdangos įprastai įrengiamos visuomeniniuose, gamybiniuose, pramoniniuoose pastatuose, kur yra ypač intensyvios apkrovos, taip pat, jei pastatas turi sudėtingą formą. Individualiuose gyvenamuosiuose namuose ir kituose savo forma ir ypatingais reikalavimais neišsiskiriančiuose pastatuose įrengiamos tradicinės surenkamos perdangos.

Surenkama perdanga ir jos konstrukcijos puikiai tinkamos žemų ir daugiaaukščių gyvenamųjų namų statybose, taip pat bendro naudojimo pastatuose bei rekonstruojant įvairios paskirties pastatus. Ji turi ne vieną privalumą, lyginant su monolitine perdanga: montuojame be krano pagalbos; surenkamos perdangos montuojamos ir jau esant uždengtam stogui;  yra lengvesnė už tradicines perdangos plokštes; pasižymi geresne šilumos ir garso izoliacija.

Pastatų projektavimo ir statybos darbų įmonė NP5 rinkoje išsiskiria technologiškai pažangaus metalo karkaso, kitaip, lengvųjų plonasienių plieno perdangų konstrukcijų gamyba. Lengvo plieno karkasas, kurį gamina mūsų įmonė padengtas papildoma antikorozine apsauga, yra tvarus, ilgaamžis ir ypač lengvas. Jis gaminamas iš aukščiausios kokybės 350-550 MPa tankio konstrukcinio plieno. Surenkamos metalo karkaso perdangos dėka savo lengvumo yra žymiai operatyviau ir paprasčiau sumontuojamos nei tradicinės monolitinės.

Surenkamos perdangos kaina

Perdangos plokštės kainos svyruoja priklausomai nuo pasirinkto jų tipo – gelžbetoninės, medinės, kompleksinės ar plieninės. NP5 įmonės gaminama surenkama perdanga savo kaina yra ypač konkurencinga rinkoje. Mūsų kainodara paremta skaidrumu ir abipusiu pasitikėjimu. Perdangos kainą lemia naujai statomų pastatų paskirtis, plotas, gamybos technologijos, medžiagos ir kiti susiję veiksniai.

Norėdami sužinoti, kokia Jūsų planuojamo statybos projekto surenkamų perdangų gamybos, betonavimo ir kitų darbų kaina, kreipkitės į mus. Kvalifikuoti nekilnojamojo turto specialistai įvertins preliminarią individualaus komercinio ar gyvenamojo pastato statybos projekto apimtį, nustatys galimus sprendimus ir pasiūlys geriausią perdangos gamybos, perdangos plokštės ir kitų medžiagų kainą Šiauliuose, Vilniuje, Kaune ir kituose šalies regionuose.

Plačiau

 

Rašykite mums