Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Ūkinių
pastatų statyba

Ūkiniai pastatai įprastai nereikalauja sudėtingų konstrukcijų. Pagalbiniai ūkio paskirties pastatai ir kiti nedideli negyvenamieji pastatai, kurių bendras plotas yra iki 50 kv. m, o aukštis – ne didesnis kaip 5 metrai, oficialiame Statybos techniniame reglamente priskiriami pirmos grupės nesudėtingiems statiniams. Jiems nėra taikomi ypatingi reikalavimai, tačiau kiekvienam užsakovui aktualios kuo mažesnės pastato eksploatacinės išlaidos, jo energinis tvarumas.

Pastatų projektavimo ir statybos darbų įmonės NP5 ūkinių pastatų statybos projektai rinkoje išskirtiniai, nes klientai pastatus gali rinktis juos matydami – siūlome kartotinius projektus. Kiekvienas ūkinio pastato statybos projektas Vilniaus, Šiaulių ar kitame Lietuvos regione adaptuojamas specialiems kliento poreikiams. Užsakovai iš anksto pamato ir įvertina suprojektuotus A+ energinės klasės metalo karkaso ūkinius, kurie pagaminami ir surenkami ypač greitai. Operatyviai atliekami žemės sklypo matavimai, pastato projektavimas, jo individualus pritaikymas, ypač greitas montavimas iš jau paruoštų metalo karkaso dalių.

Mūsų įmonės ūkiniai pastatai statomi iš technologiškai pažangaus metalo karkaso (lengvųjų plonasienių plieno konstrukcijų). Lengvo plieno karkasas padengtas papildoma antikorozine apsauga, todėl metaliniai ūkiniai pastatai yra tvarūs, ilgaamžiai, atsparūs cheminiam ir mechaniniam dėvėjimuisi bei individualiai pritaikomi privačių asmenų ar verslo poreikiams.

NP5 klientams siūlo pilną statybų paketą – nuo projekto dokumentacijos derinimo pagal sklypo vietovę, geodezinių matavimų atlikimo iki projekto parengimo, statybos darbų atlikimo ir jų techninės priežiūros vykdymo. Siekiame, kad kiekvienas ūkinis, pramoninis, gyvenamasis pastatas tarnautų Jums.

Ūkinio pastato statybos kaina

Ūkinių pastatų statybos kaina įprastai priklauso nuo įgyvendinamo projekto apimties, darbų kiekio, pasirinktų medžiagų, konstrukcijų ir gamybos technologijų. Įprastai projektuojame ir statome ūkinės paskirties pastatus, kurių techninis ir architektūrinis planas modeliuojamas individualiai pagal kiekvieno užsakovo poreikius – todėl kiekvieno ūkinio pastato statybos projekto kainą vertiname individualiai. Siekiame abipusiu supratimu ir bendradarbiavimu pagrįsto santykio su kiekvienu klientu.

Norėdami sužinoti, kokia Jūsų ūkinio pastato statybos projekto parengimo, statybų ar kitų darbų kaina, kreipkitės į mus. Kvalifikuoti nekilnojamojo turto specialistai įvertins preliminarią individualaus statybos projekto apimtį, poreikius ir pasiūlys geriausią galimą sprendimą.

Plačiau

 

Rašykite mums