Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Viešbučio paskirties
pastatų statyba

Trumpalaikio apgyvendinimo – visuomeninės paskirties – viešbučių pastatai apibrėžti ir reikalavimai jų statyboms nustatyti Statybos techniniame reglamente, Turizmo įstatyme ir kituose susijusiuose oficialiuose teisės aktuose. Viešbučių paskirties pastatai turi būti suprojektuoti ir pastatyti taip, kad būtų maksimaliai išvengta apkrovų poveikio, cheminių ir mechaninių veiksnių, kurie statinį gali veikti statybų ar eksploatavimo metu. Viešbučių pastatai pagal savo specifikaciją yra išskiriami į kelis tipus: viešbučiai, moteliai, svečių namai.

Viešbutis turi turėti ne mažiau kaip 10 kambarių (motelis arba svečių namai – ne mažiau kaip 5 kambarius) svečiams. Šiems kambariams privaloma puiki garso izoliacija, kokybiškos inžinerinės sistemos, tvarios statybų, išorės bei vidaus apdailos medžiagos. Architektai ir dizaineriai turėtų atidžiai parinkti pastato eksterjero ir interjero dizainą, kokybiškus baldus ir kitus elementus. Viešbutis taip pat išsiskiria specialiu patalpų suplanavimu, inžinerine bei kita įranga apgyvendinimo paslaugoms teikti.

Pastatų projektavimo ir statybos darbų įmonė NP5 teikia tiek dalinių statybos darbų paslaugas daugiašaliuose viešbučių statybos projektuose, tiek viešbučio statybų priežiūrą generalinio rangovo pozicijoje Šiauliuose, Vilniuje ir kituose Lietuvos regionuose. Klientams siūlome pilną statybų paketą – nuo projekto dokumentacijos derinimo pagal sklypo vietovę, geodezinių matavimų atlikimo iki projekto parengimo ir suderinimo su visomis suinteresuotomis šalimis, statybos darbų atlikimo ir jų techninės priežiūros vykdymo. Taip pat įrengiame ir renovuojame viešbučius pagal užsakovo techninį projektą, teikiame garantinę ir pogarantinę priežiūrą.

Mūsų tikslas – greitas ir kokybiškas atliekamų darbų rezultatas. Maksimaliai standartizavome savo veiklą ir ilgainiui surinkome geriausią profesionalių specialistų – architektų, inžinerių, projektuotojų, statybininkų – komandą, kuri girdi klientų poreikius. Nuolatos sekame naujausias tendencijas statybų rinkoje, atnaujiname žinių bazę ir naudojamas technologijas. Visi mūsų naujai statomi pastatai atitinka A+, A++ energinio efektyvumo klasę ir kitus privalomus tvaraus, ilgaamžio statinio reikalavimus.

Norėdami sužinoti, kokia Jūsų planuojamo statyti ar renovuoti viešbučio paskirties pastato statybos projekto parengimo, koregavimo, statybų ar kitų darbų kaina, kreipkitės į mus. Kvalifikuoti nekilnojamojo turto specialistai įvertins preliminarią individualaus statybos projekto apimtį, poreikius ir pasiūlys geriausią galimą sprendimą.

Plačiau

 

Rašykite mums