Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Žemės ūkio
pastatų statyba

Norintiems patvarumo mes patariame rinktis aukštos kokybės konstrukcinį plieną. Mūsų įgyvendinami projektai apima įvairius pramoninius projektus – angarų ir grūdų elevatorių, taip pat dirbtuvių, gamyklų, logistikos ir sandėliavimo centrų, biurų, atliekų perdirbimo centrų, laikinų pastatų ir kitų objektų statybą

Vis didėjant statybos darbų kainoms, svarbą įgauna komplektuojančių detalių užbaigtumas ir montavimo paprastumas. Klientų lūkesčiams įgyvendinti mes renkamės pasaulinį vardą turinčių gamintojų aukščiausios kokybės 350–550 MPa tankio konstrukcinį plieną. Metalo karkaso gamybos technologinis procesas suteikia galimybę patobulinti lanksčiąsias karkaso savybes bei supaprastinti jo montavimą ir rinkimą.

Moderni įranga užtikrina, kad surenkant statinį pagal montavimo instrukcijas jo konstrukcijos išliks tokios, kokios buvo suplanuotos projekte ir pagamintos gamykloje – nesulinks ir nepersikreips. Žmogiškojo faktoriaus ir nenumatytų klaidų išvengti leidžia konstrukcijos gamybos technologijos tikslumas.

Ūkininkus nusprendusius pasirinkti plonasienį plieną sužavi paprastas statybos procesas: statinys suprojektuojamas, jam išliejami pamatai, surenkamas lengvo plonasienio plieno karkasas, ant jo sienų ir stogo srities montuojamos daugiasluoksnės plokštės, statinys apskardinamas, įrengiama lietaus vandens nuvedimo sistema, išbetonuojamos pramoninės grindys.

Ūkinių pastatų nuotraukos

Kiti panašūs straipsniai

Ūkinių pastatų statyba

Ūkiniai pastatai įprastai nereikalauja sudėtingų konstrukcijų. Pagalbiniai ūkio paskirties pastatai ir kiti nedideli negyvenamieji pastatai, kurių bendras plotas yra iki 50 kv. m, o aukštis – ne didesnis kaip 5 metrai, oficialiame Statybos techniniame reglamente priskiriami pirmos grupės nesudėtingiems statiniams. Jiems nėra taikomi ypatingi reikalavimai, tačiau kiekvienam užsakovui aktualios kuo mažesnės pastato eksploatacinės išlaidos, jo energinis tvarumas.

Trąšų sandėlio statyba

Informacija ruošiama

Universalios technikos sandėliavimo pastatai

Informacija ruošiama

Gelžbetoninių rezervuarų statyba

Informacija ruošiama

Skysto mėšlo rezervuarų statyba

Informacija ruošiama

Silosų statyba

Informacija ruošiama

Rašykite mums